GÜVEN YOLUNUZUN ÜSTÜNDE

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Kadooğlu Holding A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Kadooğlu Petrolcülük Taşımacılık Ticaret Sanayi İthalat ve İhracat A.Ş. akaryakıt sektörüne 2000 yılında giriş yaptı, 2006 yılında ise Kadoil markası ile akaryakıt dağıtım şirketi olarak sektörde yer almaya başlamıştır. Kadoil, akaryakıt ve LPG dağıtım sektöründe 600’nin üzerindeki bayiliği ve 18 bölge ve 2 proje müdürlüğü ile üst sıralardaki yerini korumaktadır. Türkiye’de 100’ün üzerindeki dağıtım firması arasında ilk 8’deki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 6’ya de emin adımlarla ilerlemektedir.

Sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerinin yanı sıra şirket ve kuruluşların da akaryakıt ihtiyaçlarını temin etmektedir. Bayi ve müşterileri için son sistem son teknoloji ile geliştirdiği KadoMatik ile zaman ve bütçe tasarrufu sağlayarak birçok farklı yönü ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Sitem; hızlı yakıt alma, kolay ödeme ve fatura bilgisi dışında şirket filoları için kilometre, yakıt ve yol kontrol imkanları sağlamaktadır.

Kadoil’in yeni ürünü; EcoMax Motorin ise yakıt ekonomisi, güç artışı, daha uzun motor ömrü, daha sessiz sürüş gibi faydalar sunmasının yanı sıra, düşük emisyon değerleri ile çevre korumasına da katkı sunmaktadır.

Kadoil, kuruluşunun 10’uncu yılında ise LPG alanına ‘Kadogaz’ markası ile giriş yapmıştır. Kadogaz, kısa sürede 226 bayiye ulaşıp LPG sektöründe ilk 13 şirket arasına yerini almıştır. Kadoil aynı zamanda Kadoil Oil Master markasıyla madeni yağ alanında 50 çeşit ürün üreterek hem bayilerine hem de yurtdışındaki dağıtım noktalarına ulaşıyor. Kadoil Oil Master ile Kadoil madeni yağ sektöründe hızlı bir büyüme gerçekleştirmektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat, ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacı ile 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli 2 geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.