Güvenle Büyüyoruz…

Yarım asırdır Dünya ekonomisine ışık tutan bir marka olma hedefiyle temellerini attığımız Kadooğlu Holding’i, babadan yadigar ilkelerimizle; bütün işleri en iyi şekilde yapmayı hedefleyerek, verdiğimiz her sözün arkasında durarak ülkemizin önde gelen kurumlarından biri yapmayı başardık.Sadece kendimizle yarıştığımız bu yolda; akaryakıttan gıdaya, enerjiden gayrimenkule, iç-dış ticaretten istasyon işletmeciliğine kadar birçok farklı alanda faaliyet göstermenin gururunu yaşıyoruz.

Akaryakıt sektöründe güven ve kaliteyi bir arada sunduğumuz Kadoil, Kadogaz ve Oil Master markalarımız, kıymetli iş ortaklarımız ve profesyonel ekibimizin üstün gayretiyle çok kısa bir zamanda büyük başarılara imza attı.
Kurulduğumuz günden itibaren ailemiz olan kurumumuzu güven ve kararlılıkla hep beraber büyüttük. Kurumsal işleyişimiz ile esnaf bakış açımızı harmanlayarak ülke geneline yayılmış 600’ü bulan bayiliğin yanında 18 bölge ve 2 proje müdürlüğü ile hizmet veriyoruz. Yıllık 600.000 metreküplük satış hacmine ulaştık ve 100’ü aşan akaryakıt dağıtım şirketi arasında 8. sıradaki yerimizi sağlamlaştırdık. “Güven Yolunuzun Üstünde” misyonuyla istasyon sayımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

İş ortaklarımıza her geçen gün daha iyi hizmet vermenin hedefi doğrultusunda yakıt ekonomisinde yüksek performans sağlayan yeni nesil katkılı ürünümüz Ecomax Eurodiesel’i geliştirdik. Pandemi döneminde önemi bir kez daha anlaşılan; kullanıcıların araçlarından inmeden, nakit ya da kredi kartı ile ödeme zorunluluğu olmaksızın yakıt almalarını sağlayan, şirket filoları için 7/24 takip imkanı sağlayan, son teknoloji ile geliştirdiğimiz taşıt tanıma sistemimiz Kadomatik uygulamamız ise istasyonlarımızda hızla yaygınlaştı. Madeni yağlarda 50 çeşit ana ürün bulunan Kadoil Oil Master markamız hem istasyonlarımızda hem de 55’e yakın ülkedeki temsilciliklerimizde müşterilerimizle buluşmaya devam ediyoruz.

Gerek iş ortaklarımız, gerekse Türkiye’deki diğer dağıtım firmalarına depolama ve akaryakıt ikmali gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesi bulunan, sahilden 5 km uzaklıkta ve 2 geminin aynı anda yanaşma yapabileceği Türkiye’de tek olan deniz platformu Kadoil Akdeniz Dolum Tesisi’ne sahip olan şirketimiz aynı zamanda İskenderun’da bulunan mevcut depolama arazinde de daha iyi hizmet verebilmek adına LPG ve akaryakıt depolama tesisi için fizibilite çalışmalarına başlamış bulunuyor.

Başarı çıtamızı her geçen gün yükseltirken toplumdan kazandığımızı insanımızın hizmetine sunmayı kendimize ilke edindik. Dünya ve ülke ekonomisi zor bir süreçten geçerken iş ortaklarımızdan aldığımız güçle “Enflasyonla Topyekün Mücadele” programını hayata geçirip araç kullanıcılarına destek olduk. Sosyal sorumluluk anlayışımızı her zaman ön planda tutarak eğitime katkıda bulunup okullar inşaa ettik. Toplum ihtiyaçlarını ön planda tutarak engelliler, gazilerimiz ve kadın istihdamına yönelik projelere sponsor olduk.

Başarı kazanmak kadar onu sürdürülebilir kılmanın önemini çok iyi biliyor, her gün işimizi bu inançla yapıyoruz. Yaşadığımız topraklarda maddi ve manevi değerlerin yeşermesine gücümüz yettiğince katkı sağlamaya ve istihdam yaratmaya devam edeceğiz. Çünkü biz; kıymetli iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla beraber yeterli azme, bilgi birikimine ve güce sahibiz.

Cemal Kadooğlu
Kadoil Yönetim Kurulu Başkan