Kadoil'den Dev Benzin Kampanya

Kadooğlu Holding bünyesinde 600’ü aşan bayisiyle akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Kadoil, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayileriyle gerçekleştirdiği Benzin Kampanyası ile tüketicilerinin yanında olmaya devam ediyor.Türkiye’nin önde gelen akaryakıt dağıtım şirketlerinden Kadoil, seçili istasyonlarında gerçekleştirdiği Benzin Kampanyası ile pompa fiyatı üzerinden %5 indirimle yakıt satışına başladı. 

Her Çarşamba ve Cumartesi günleri gerçekleştirilen kampanya araç sürücülerden tam not aldı. İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin, Adana, Trabzon, Diyarbakır başta olmak üzere birçok şehirdeki pilot istasyonlarda başlatılan kampanyaya araç kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gösterildi. Farklı şehirdeki istasyonlarda da hayata geçen kampanyanın yıl boyunca devam etmesi planlanıyor. Gerçekleştirilen indirimlerle araç sürücülerinin ekonomisine katkı sağlayan Kadoil’e vatandaşlardan teşekkür mesajları yağdırdı.

Benzin Kampanya ’sının gördüğü yoğun ilgiden dolayı memnun olduklarını ifade eden Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nergiz Kadooğlu Çifçi, uygulamanın temel hedefinin ülke ekonomisine katkı sağlamak olduğunu ifade ederken indirimleri ilk etapta haftanın belirli günlerinde başlattıklarını bundan sonraki kampanyanın ise haftanın bütün günlerinde belirli zaman dilimlerine yaymayı planladıklarını ifade etti. Çifçi, yaptığı değerlendirmede “Dünya zor bir ekonomik süreçten geçiyor. Bizim gibi büyük firmalara böyle dönemlerde çok iş düştüğüne inanıyorum. Finansal büyüklük ve holding olmanın avantajları böyle günlerde bir kez daha ortaya çıkıyor. Artık hepimizin elini taşın altına koyması gerektiğini düşünüyorum. Firma olarak her zaman bayimizin ve tüketicilerimizin yanında olan bir iş yapış yapısına sahip olduk. Ekonomide yaşanan sıkıntılar karşısında müşterilerimize ve bayilerimize destek olmak amacıyla böyle bir kampanya başlattık. Bu tarz kampanyalarımız sonrasında da devam edecek. İndirimli akaryakıtla vatandaşlarımızın kendi bütçelerine önemli bir katkı sağlarken istasyonlarımızdaki sirkülasyonunu arttırarak bayilerimize destek olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Kadoil enflasyonla mücadeleye destek vermişti

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kadoil, akaryakıt ve LPG dağıtım sektöründe 550’nin üzerindeki bayiliği ile sektöründe önemli bir paya sahip. Geçtiğimiz dönemlerde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, başlatılan “Enflasyon ile Topyekûn Mücadele” hareketine de büyük destekler veren Kadoil, akaryakıt istasyonlarında da yüksek oranlarda indirimler ile vatandaşa destek vermişti.