Kadoil Yönetimi Bayileri ile Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren akaryakıt sektörünün yerli ve güçlü firmaları arasında yerini sağlamlaştırmış markası Kadoil bayilerinin yanında olmaya devam ediyor. Akaryakıt sektöründe sahip olduğu konum ve pazar payını her geçen gün arttırma hedefi ile çalışmalarını sürdüren Kadoil yönetimi, Türkiye genelinde gerçekleştirdiği bayi ziyaretlerini Güneydoğu Anadolu bölgesi ile sürdürüyor.

İşbirlik sürelerinin devamının konuşulduğu bu dönemde sahada, bayileri ile yüz yüze görüşmeler gerçekleştirerek bayilerin görüş ve isteklerini önceliklerine alan Kadoil yönetimi, Türkiye’nin bütün bölgelerinde bayileri ile bir araya gelmeye devam edecek.

Bölgede en fazla istasyon ağına sahip olan Kadoil, ülkenin her noktasında müşterilerinin ulaşabileceğini konumda olma stratejisi ile istasyon sayısını arttırmaya devam ediyor.

Emek, alın teri ve başarı el ele yürür…

Bayi ziyaretleri kapasamında Diyarbakır, Batman, Siirt ve Elazığ’ı ziyaret eden Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nergiz Kadooğlu Çifçi, ülkenin bütün bölgelerinde bayilerle bir araya gelmeye devam edeceklerini söyledi. Akaryakıt sektöründe sahip olduğu konumu ve pazar payını arttırmak amacıyla yatırımlarına aralıksız devam edeceklerinin bilgisini veren Sayın Çifçi, dönem bitmeden hedeflerinin üzerinde bayi sayısına ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi. Ziyaretlerde kendisine eşlik eden Kadoil Yönetim Kurulu Üyesi Fettah Kadooğlu’nun bu bölgeler üzerinde birçok projesi olduğuna değinen Çifçi, bölge ekinin çalışmalarından da çok memnun olduklarını sözlerine ekledi. İstasyonları ziyaret edip, bayiler ile bir araya geldikçe nasıl bin bir emekle kurmaya çalıştıkları bayi ağının emek, alın teri ve başarı ile el ele yürüdüğünü kendi gözleriyle gördüklerinin gururunu yaşadıklarını söyledi.
Diyarbakır bölge ziyaretleri sonrası görüşlerini paylaşan Yönetim Kurulu Üyesi Fettah Kadooğlu, gerçekleştirdikleri görüşmeler sonrası genel ihtiyaçları daha net gördüklerini, bayilerin ihtiyaçlarınıza çok hızlı cevap verip, aksiyon alabildiklerini belirtti. Sayın Kadooğlu; “Sektör ve ülke olarak zor bir süreçten geçerken, bayilerimizin nasıl daha fazla yanında olabiliriz fikri ile çalışmalarımıza ağırlık verdik. Paydaşlarımızın, iş ortaklarımızın ticari koşullarını iyi yönetmesini sağlamak, maddi ve manevi destek olmak büyüklüğümüzün en büyük göstergesidir.” dedi
20 yılı aşan sektör tecrübesi ile Batman Bölge Müdürlüğünü yürüten Sevgi Kanat; “Aldığımız kararlar ve sunduğumuz imkanlar içinde bulunduğumuz gündem koşullarında sürekli güncellenebiliyor. İhtiyaca hızlı cevap veren bir firma olmak zorundasınız yoksa yerinizde saymaya mahkûm kalırsınız. Aldığımız kararlarda üst yönetimin bizim arkamızda durması hızlı aksiyon almamızı sağlıyor. Bölgedeki gücümüzü hız kesmeden arttırma hedefiyle çalışıyoruz”dedi.

Genel merkez ziyaretlerinin bayiler üzerindeki olumlu etkisine değinen Diyarbakır Bölge Müdürü Kadir Bedir; “Nergiz Hanım’ın enerjisi, profesyonelliği ve samimiyeti bayi anlaşmalarında bize çok olumlu yansıyor. Hem bölge müdürleri olarak biz hem de ailemize katılan bayilerimiz istediğimiz zaman yönetimin her kademesindeki yetkiliye ulaşabiliyoruz. Saha ziyaretleri bölge müdürlerinden yönetim kurulu üyelerine kadar sürekli gerçekleştiriliyor. Çalışma koşullarına hep beraber yüz yüze konuşup, fikir alışverişinde bulunarak karar verebiliyoruz. Zor durumda bıraktığımız bir bayi şimdiye kadar hiç olmadı. Bölgede lider olmamızın en önemli nedeni buradaki içtenliğimizi bilip, tecrübe etmeleridir.”

Diyarbakır bölge ziyaretleri kapsamında ziyaret edilen İsaş Akaryakıt, Feyfer Petrol, Yıldırım Petrol, Kapkaner Akaryakıt, Gaban, CMS petrol ve ailemizin yeni üyesi ORD Petrol yetkilileri sektör hakkındaki görüşlerini, gelecek dönemi ve koşulları yetkililerle yüz yüze konuşmuş olmanın ne kadar önemli olduğunu, nasıl büyük bir ailenin içinde olduklarını bir kez daha gördüklerini belirttiler.
Batman bölge ziyaretleri kapsamında Oysallar ve Salut Petrol yetkilileri ile istasyon karlılıklarını ve verimlilik üzerine değerlendirmede bulunan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nergiz Kadooğlu Çifçi, sahanın koşullarını ilk ağızdan öğrenmenin ne kadar kıymetli olduğuna değindi. Mucip Süleymanoğlu, Gaban, Salut ve Kaplaner ile sözleşmelerini yenilemenin gururunu yaşayan bölge müdürleri yeni dönemde de hızlı kesmeden bayi yenilemelere devam edeceklerinin altını çizdi.
Diyarbakır’da Kadoil markası ile 4 istasyonu bulunan ve emniyet ihaleleri ile perakendecilikle öne çıkan Erdal Yıldırım akaryakıt ile iş birliklerinin devamının önemine değinen Sayın Çifçi, bu kimlikte bayilerimiz ile yol yürümek için her türlü fedakarlığı yapacaklarını ifade etti.

Gaban Petrol yetkilisi Davut Özkılıç, 15 yıldır bu ailenin bir parçası olduğunu, uzun yıllardır sektörde olmasına rağmen Kadoil’in sağladı imkan ve koşulların başka hiçbir şirkette olmadığını söylerken, İşas Akaryakıt yetkilisi Sayın Ededin Ergün uygun koşullar sayesinde bölge haklında indirimli kampanya günleri gerçekleştirdiklerini belirtti. Sayın Ergün her geçen gün müşterilerimizin sayısını artırma hedefiyle, Kadoil’i bölgede en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz dedi. ORD Petrol yetkilisi sayın Deniz Ödek ise akaryakıt dışı gelirler ile ilgili yürüttükleri çalışmalar için Kadoil yetkililerini tebrik ederken, Kadoil’in Mağdeni Yağ markası Oil Master’ın bölgede çok talep gördüğüne değindi.