KADOİL, YOLA MEPSAN İLE DEVAM EDİYOR

İstasyonlarında teknolojik yatırımlar gerçekleştirerek müşterilerine en iyi hizmeti sağlayan Kadoil, yeni dönemde de otomasyon anlaşması sağlamak için Mepsan ile masaya oturdu.

Kadoil, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ile memnuniyeti sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. Ulusal taşıt tanıma sistemi başta olmak üzere istasyonlarında teknolojik yatırımlar gerçekleştirerek güven sağlayan Kadoil, yetkilendirilmiş otomasyon şirketi olan Mepsan ile iş birliğine devam etme kararı aldı.

Değişen ve gelişen akaryakıt sektörünün gerekliliklerini yerine getirmenin önemine dikkat çeken Kadoil Yönetim Kurulu Üyesi Fettah Kadooğlu, “Akaryakıtın gün geçtikçe bir commodity/meta haline geldiği düşünüldüğünde, sektörde bu yeni alanlarda güçlü markalar yaratmanın müşteri algısı açısından büyük önem taşıdığının farkındayız. Görünen o ki istasyonlarımızın her gün ağırladığı yaklaşık 5,5 milyon araç, yarın da 7/24 hizmet veren akaryakıt istasyonlarına ihtiyaç duymaya devam edecek. Hem lisanslı oyuncular hem de bu sektörün tedarikçileri, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün ve hizmetler geliştirmek için yatırım yapmaya devam etmeli.” dedi. Kadooğlu ayrıca akaryakıt ve ilintili sektörler için en değerli yerli markalardan biri olan ve ürünlerinin çoğunluğunu kendi teknolojisi ile üretme kapasitesi olan Mepsan ile müşteri memnuniyetini sağlamak için yola birlikte devam etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Gerçekleştirilen toplantı hakkında değerlendirmelerini ileten Mepsan Yönetim Kurulu Üyesi Berkehan Bulgurcu “Değerli iş ortağımız Kadoil ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda 2023 değerlendirmesi yaparken, 2024 için de yapılacak yeni projeleri konuştuk. İmzaladığımız otomasyon sözleşmeleri ile 2024’te de iş birliğimize devam etme kararı aldık. Mepsan olarak yeni ürünlerimizden ve projelerimizden bilgiler aktardık. Gelecekte yeni iş alanlarında da iş birliğimizi sürdürmek için iyi niyet sözleşmeleri de imzaladık, iki taraf için de hayırlı olmasını umuyorum.” dedi.