Kadoil Yeni Yatırımları İle 2021'e Hazır

Ülke geneline yayılmış geniş bayi ağı ile akaryakıt ve otogaz sektöründe başarılı performansını arttırmaya 2021’de de devam eden Kadoil, 600’ün üzerindeki bayi sayısına yenilerini ekliyor.

Bayi ağına her geçen gün yenisini ekleyen Kadoil, akaryakıt sektöründe yüzde yüz yerli sermaye yapısıyla yurdun dört bir yanında güvenle tüketicilerin yolunun üstünde olmaya devam ediyor. Şehir merkezlerindeki istasyonları ve gözde lokasyonları ile araç kullanıcılarına daima yakın olmayı hedefleyen Kadoil, Kadooğlu Holding’in güçlü ticari yapısı ve güvenirliği ile her zaman tercih edilen markalar arasında yer almaya devam ediyor.

Kadoil 2020 yılında gerçekleştirdiği yatırımlarla Ege, Marmara, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki bayi sayısını her geçen gün genişletiyor.

Konuya ilişkin görüşlerini paylaşan Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nergiz Kadooğlu Çifçi, “Ülke genelinde 600’in üzerinde bayiliğimiz bulunuyor. Bayi ağımızı her geçen gün genişletmeye, bulunmadığımız noktalarda yer almaya tüm hızımızla devam edeceğiz. Uzun yıllardır Kadoil bayrağını taşıyan bayilerimizle de sözleşmelerimizi yenilemenin mutluluğunu da yaşıyoruz. Kadoil markası ile birden fazla istasyonu bulunan bayilerimizin yeni yatırımlarında da bizimle ilerlemesi ayrıca gurur verici. Amacımız ülkemizin her noktasında bizi tercih eden sürücülerin hak ettiği ürünü en uygun koşullarda onlarla buluşturmak. Bayilerimizle beraber yarattığımız istihdamla o ülkemizin her noktasına değer katmaya devam ediyoruz. Bir yılı daha kapatırken geldiğimiz noktadan çok memnunuz. Her gün bin bir emekle sahada bizi temsil eden bölge müdürlerimize ve ziyaretçilerimize hizmet veren istasyon personellerimize çok teşekkür ediyorum.” Dedi. Uzun soluklu ilişkiler ile ticaret yapmanın rahatlığına değinen Cifçi, sözlerini söyle dürdürdü. “Diyarbakır’ın en gözde lokasyonunda yer alan; Belediye ve Emniyet ihale anlaşmalarının istikrarlı tedarikçilerinden Feyfer Petrol ve Hatay’da bulunan Belediye Taşıt Tanıma ve ihale anlaşmalarında güvenle hizmet veren Amanos Petrol ile 10.yılımızda da beraber yürüyecek olmanın gururunu yaşıyoruz. Aynı zamanda Zonguldak’ta yer alan Çetinler Petrol ve Hatay ilindeki bayimiz Dolgunlar Petrol ile de beraber yeni bir 5 yıla daha imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizimle sürdürülebilir ve uzun soluklu ticaret anlayışını benimsemiş bayilerimiz ile her geçen gün daha çok ilde hizmet vermek için profesyonel ekibimizle gece gündüz denemeden çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İlk istasyonlarındaki başarısını devamlı kılmak isteyen bayilerimiz ise bir sonraki yatırımlarını yine Kadoil markası üzerinden gerçekleştirdiler. 2020 yılında Van’daki CMS Akaryakıt ve Manisa’daki Cipet Akaryakıt ile 3. İstasyonunun açılışını gerçekleştirdik.” dedi.

Kadoil Yatırım Müdürü Ozan Okan, “Ülke ekonomisinin genel durumunu her zaman göz önünde bulundurarak stratejilerimize yön veriyoruz. Hızlı karar alıp aksiyona geçmek hem bayilerimize hem de bize her zaman kazandırıyor. Kadoil’in istikrarlı büyümesinde yönetimin her koşulda yanımızda olması büyük rol oynuyor. İstasyon ağımızı şehir merkezleri ve gözle lokasyonları hedefleyerek her geçen gün genişletiyoruz.” dedi. Sayın Okan, her ne kadar Covit’in yatırım süreçlerini etkilediği düşünülse de ailemize yeni dahil olan birçok istasyonla büyüme hedefimizi yakaladık. Düzce sınırları içindeki Yeşiller Petrol, Denizli’de yer alan Cengiz Akaryakıt ve Mersin’de bulunan Atalay Demirler Petrol ile gözde lokasyonlardaki yerimizi pekiştirmiş olduk.” dedi.
Kadoil, tüketicilerine sunduğu hizmetlerini Türkiye’nin bütün şehirlerine ulaştırma hedefi ile büyüme stratejisine yeni istasyonlar ekleyerek devam ediyor.