Kadoil Şehir Merkezlerinde Büyümeye Devam Ediyor

Şehir merkezlerindeki istasyon yatırımlarına devam eden Kadoil, Orta Anadolu’daki bayi ağına yenilerini ekliyor. Orta Anadolu’daki yeni yatırımları ile birçok farklı lokasyonda ziyaretçileri ile buluşan Kadoil, başta Ankara, Kırıkkale, Kastamonu ve Çorum olmak üzere birçok şehirde gücünü hissettirmeyi hedefliyor.

Ülke genelindeki hizmet ağını şehir merkezlerine odakladığını açıklayan Kadoil, bayi sayısını arttırmaya devam ediyor. Bu kapsamda 600’üncü İstasyonunu Ankara Bölge’de hayata geçirdi.

İlk günden itibaren tüketicilerin yoğun ilgisi ile karşılaştığı bildirilen Kadoil istasyonları, Ankara şehir merkezinde 25, Kırıkkale’de 10, Çankırı ve Kastamonu şehir merkezinde 4 yeni istasyonu daha kısa sürede faaliyete geçirildi.

Türkiye’nin en önemli yerleşim alanlarından Anadolu Bölgesinde yatırımlarına önem verdiği aktarılan Kadoil, şehrin gözde noktalarında konumlanmış durumda. Ankara’da ticaretin en yoğun olduğu en işlek noktalarında yeni istasyonlarını hizmete açan dağıtım şirketi, her geçen gün tüketici sayısını da arttırdığını açıkladı. Anadolu Bölgesi’ndeki bir diğer istasyonunu Çorum’da konumlandıran şirket, rakiplerini geride bırakmayı başardığını bildirdi. İstasyonlarda sadece lokasyon odaklı değil; market, oto yıkama ve sosyal alanlara yapılan yatırımlarla da tüketicilere kaliteli hizmet sunmak hedefleniyor.

‘AMAÇ SADECE İSTASYON SAYISI ARTTIRMAK DEĞİL TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ’

Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nergiz Kadooğlu Çifçi büyük kent merkezlerindeki istasyon yatırımlarına hız kesmeden devam edeceklerini vurgularken amaçlarının sadece istasyon sayısı arttırmak değil tüketici memnuniyeti olduğunu da sözlerine ekledi. Çifçi ayrıca; “Tüketicilerimizin bize rahat ulaşmasını sağlayacak lokasyonlarda faaliyet gösterirken onların ihtiyaçlarına cevap vermeyi de kendimize ilke edindik” dedi.

‘BÖLGENİN EKONOMİSİNE HATIRI SAYILIR BİR KATKIDA BULUNDUK’

Bölgedeki gelişmeler ile ilgili değerlendirmede bulunan Ankara Bölge Müdürü Erdal Kayıhan, Bölgenin ekonomisine hatırı sayılır bir katkıda bulunduklarını ifade etti. Kayıhan, bölgedeki örnek bayilerimiz ile bölgeye katma değer yaratmaya devam edeceğiz” dedi.  

‘GELDİĞİMİZ NOKTADA BÜYÜMEYE, GELİŞMEYE TÜM ENERJİMİZLE DEVAM EDİYORUZ’

Ülkenin her noktasındaki tüketiciye hizmet vermeyi hedeflediklerini söyleyen Yatırım Müdürü Ozan Okan, “Türkiye akaryakıt pazarının en güçlü yerli oyuncularından biri olarak planlarımızı ve stratejimizi oluştururken yatırımlarımıza hız kesmeden devam etme kararındayız. Kadoil olarak sektörde doğru pozisyon alarak, yatırımlarımızın yanında, sektördeki ana dağıtım şirketleri arasındaki güçlü pozisyonumuzu korumaya ve geliştirmeye devam ediyor olacağız. Bu çerçevede de önem verdiğimiz bölgelerin başında gelen Anadolu Bölgesinde önemli projelere imza attık ekip olarak ve geldiğimiz noktada büyümeye, gelişmeye tüm enerjimizle devam ediyoruz” dedi.

‘ÜLKEMİZDE ÖNEMLİ ROL SAHİBİ OLDUĞU İÇİN KADOİL’İ TERCİH ETTİK’

Geçmişten gelen tecrübelerimizle 2016 yılında kurmuş olduğumuz şirketimiz gerek perakende gerekse toptan satışlarımızda müşterilerimizle beraber, başarı olarak hedefimize doğru büyüyerek lider firma olmak için mücadele ediyoruz. Kurumsallığı ve müşteri portföyü ile ülkemizde önemli rol sahibi olduğu için Kadoil’i tercih ettik. Kaliteli hizmet ve temizlik konularına dikkat ederek müşteri memnuniyetini artırıyoruz. Ekibimiz 9 kişiden oluşuyor. Akaryakıt sektöründe rekabetin yüksek olduğu ilimiz Kırıkkale’de çok sayıda istasyon bulunuyor.

‘BAYİSİYLE AİLE GİBİ OLABİLME YÖNÜYLE KADOİL DİĞERLERİNDEN AYRILIYOR’

Sektörde yeniyiz ve henüz 1.5 senelik bir geçmişimiz bulunuyor. Şirketimiz de sektöre girişimizle beraber yeni bir şirket olup yenilikçi, sektörün gelişimine ayak uydurabilecek dinamik ve genç kadrosuyla her daim müşteri memnuniyeti için çalışan bir şirketiz. Kadoil ile çalışmaya başlayalı henüz 3 ay gibi kısa bir zaman oldu. Kadoil bayisi olma kararımızı verirken en önemli etkenler şunlar oldu: Yatırım ve bölge müdürleriyle görüşürken diğer elimizdeki teklifleri de kendilerine sunduğumuzda hiçbir firmayı kötülemeden tamamıyla kendi avantajlarını konuşmaları, en alt kademeden en üst kademedeki şirket yetkilisine kadar herkesle rahatça görüşebilme imkanı, sektördeki yenilikçi, gelişen ve potansiyeli yüksek firma olmaları.

Her ne kadar sektördeki diğer firmalar gibi kurumsal yapısı olsa da bayisiyle aile gibi olabilme yönüyle Kadoil diğerlerinden ayrılıyor. Müşterilerimize temiz ve güvenli yakıtı her ne kadar uygun fiyata da versek belli bir litre üzerinde alanlara ekstra iskontolarımız oluyor. Bütün müşterilerimize araba kokusu, cam suyu ve kendi logomuzla bastırdığımız bezlerden hediye ediyoruz.

Şu an daha yeni olduğumuz için yaptıklarımız bunlar ilerleyen zamanlarda müşteri memnuniyeti ve akılda kalma açısından düşündüğümüz yenilikçi fikirler mevcut. Öncesindeki satışlarımıza nazaran kademeli olarak her ne kadar pandemi döneminde de olsak bir artış olduğunu görüyoruz. İstasyonumuzda şu an 3 kişiyi istihdam ediyoruz.

‘LİDER FİRMA OLMAK İÇİN MÜCADELE EDEN BÜYÜK BİR AİLEYİZ’

Geçmişten gelen tecrübelerimizle 2016 yılında kurmuş olduğumuz şirketimiz gerek perakende gerekse toptan satışlarımızda müşterilerimizle beraber, başarı olarak hedefimize doğru büyüyerek lider firma olmak için mücadele eden büyük bir aileyiz. 

2021 yılının ilk ayında yeni yıla Kadoil ailesi ile girdik ve Kadoil bayrağını dalgalandırma şansına sahip olduk, kurumsallığı ve müşteri portföyü ile ülkemizde önemli rol sahibi olduğu için Kadoil’i tercih ettik. 

Kadoil’i sektörde farklı kılan özellikler; kaliteli hizmeti, güler yüzlü çalışma ekibi ve müşteri portföyü… İstasyonlarımızı tercih eden müşterilerimize profesyonel ekip arkadaşlarımız ve güler yüzümüzle akaryakıt, yıkama ve market hizmetlerimizde elimizden gelenin en iyisini yaparak çalışıyoruz. Kaliteli hizmet ve temizlik konularına dikkat ederek müşteri memnuniyetini artırıyoruz. Kadoil’i tercih ederek her geçen gün satışlarımızı arttırarak devam ediyoruz. İstasyonumuzda 6 kişiden oluşan bir aileyiz.