Kadoil Müşterileri Kazanmaya Devam Ediyor

Akaryakıt sektörünün önemli oyuncularından Kadoil ve Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası arasında gerçekleştirilen anlaşma ile “Kadoil Club Kart” sendika üyelerinin Kadoil akaryakıt istasyonlarından yapacakları akaryakıt alışverişlerinde özel indirim imkanlarından yararlanabilecekleri uygulama başladı.

Kadoil Yönetim Kurulu Üyesi Nergiz Kadooğlu Çiftçi ile Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Başkanı Kemal Çetin’in girişim ve katkıları ile başlatılan çalışma sonuçlandı.  

Kadoil Satış Müdürü Alper Karaeminoğulları ile Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Yentürk’ün imzaladığı anlaşma ile “Kadoil Club Kart” kullanan sendika üyeleri Kadoil istasyonlarından gerçekleştirecekleri yakıt alışverişlerinde akaryakıtta % 8 indirim imkanından yararlanabilecek.

Kadoil müşterilerini kazanmaya devam ediyor.

Kadoil müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda açıklama yapan Kadoil Yönetim Kurulu Üyesi Nergiz Kadooğlu Çiftçi, ülkesi ve hizmet verdiği müşterileri için her geçen gün daha iyiyi hedefleyen, Türkiye’nin önde gelen akaryakıt dağıtım şirketlerinden Kadoil’in, Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri ile gerçekleştirdiği anlaşma sonrası çok mutlu olduğunu, işbirliklerinin devam edeceğini ifade etti.

550’yi aşan bayisiyle Türkiye genelinde hizmet veren Türkiye’nin önde gelen akaryakıt ve LPG dağıtım şirketi Kadoil ile yapılan anlaşmanın önemli bir kazanım olduğunu ifade eden Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin, “Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası, üyelerine kazandırmaya devam ediyor. Sendika olarak şimdi de üyelerimize, Kadoil Clup Kart ile indirimli yakıt imkânı sunuyoruz! … Türkiye’nin dört bir yanında 550’den fazla bayiliği ve 7 gün 24 saat faaliyet gösteren Kadoil markası ile üyelerimize kazançlı ve ayrıcaklı hizmet sunacak bir kampanya sunuyoruz.” dedi. 

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası ile gerçekleştirilen anlaşma sonrası görüşlerini belirten Kadoil Satış Müdürü Alper Karaeminoğulları, Kadoil Club Kart’ın yakında birçok alanda daha indirim ve avantajların sunulacağını belirtirken sendika yönetim kurulu başkanı ve kurul üyelerine sundukları katkı ve destek için teşekkürlerini iletti.