KADOİL EKİBİ 2024’E HIZLI BAŞLADI

Kadoil, yılın ilk ‘Satış Gücü’ toplantısını 19-20 Ocak tarihlerinde ülke genelinde hizmet veren 21 satış, 5 yatırım müdürü, yönetim kurulu üyeleri ve genel merkez çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirdi.

 

Akaryakıt pazarında emin adımlarla yükselme hedefiyle yatırımlarına devam ettiğinin ve sektörde 8. sıradaki yerini sağlamlaştırdığının altı çizilen Kadoil’in, 2023’te de gerçekleştirdiği yatırımlarıyla, ilerlemeye ve güçlü pozisyonunu korumaya devam ettiği bildirildi. Bu kapsamda Kadoil, 2024 yılının ilk ‘Satış Gücü’ toplantısını 19-20 Ocak tarihlerinde ülke genelinde hizmet veren 21 satış, 5 yatırım müdürü,  yönetim kurulu üyeleri ve genel merkez çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıda 2024 yılı stratejileri paylaşıldı.   İki gün süren toplantılara Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nergiz Kadooğlu Çifçi, Yönetim Kurulu Üyesi Fettah Kadooğlu, Genel Müdür Yardımcıları Alper Karaeminoğlları ve Coşkun Duru’nun yanı sıra tüm birim müdürleri de katılım gösterdi.

Sektöre Öncülük Etmesi Hedeflenen Yeni Projeler Değerlendirildi

20 Ocak Cuma günü gerçekleştirilen kapanış toplantısında konuşan Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nergiz Kadooğlu Çifçi, Kadoil’in geçtiğimiz yılını değerlendirirken aynı zamanda gelecek yıllardaki hedeflerini katılımcılarla paylaştı. ‘Satış Gücü’ toplantısında 2023 yılının ülke ve dünya gündemi genel analizleri göz önünde bulundurularak 2024 yılında gerçekleştirilmesi planlanan satış hedefi, istasyon yatırımları ve bayi ilişkileri ile tüketici sadakati üzerinde duruldu. Sektöre öncülük etmesi hedeflenen yeni projeler değerlendirildi.

Toplantı, Genel Müdür Yardımcısı Alper Karaeminoğulları’nın açılış konuşması ile başladı, Yönetim Kurulu Üyesi Fettah Kadooğlu’nun 2023 LPG Performansı ve 2024 yılı hedefleri paylaşımıyla devam etti. Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Duru ise Türkiye Ekonomisindeki gelişmeleri Kadoil yönetimi ve ekibine aktardı. Yatırım Müdürü Ozan Okan 2023 yılı sektör değerlendirmesi ve 2024 yılı yatırım modellemelerini paylaştı. Katılımcılara Rekabet Mevzuatı eğitimi de verilen toplantı saha ve genel merkez çalışanlarının katılımı ile gerçekleşen Gala Yemeği ile devam etti.

Satış Gücü’nün ikinci günü ise muhasebe, otomasyon, mühendislik konularının gündeme alınması ile devam etti. Sahada aktif olan kişilerin gözünden yaratıcı çalışmaların paylaşıldığı atölye çalışmalarının hayata geçirilecek yeni projelere de ışık tuttuğu belirtildi.

“Her Mükemmel Sonuç, İyi Hazırlanmış Bir Ekip Çalışmasının Sonucudur”

Geçen yıl yaşanan olumsuzluklara rağmen Kadoil ekibinin iş birliği sayesinde gerçekleşen başarılarına değinen Nergiz Kadooğlu Çifçi “Capital, Fortune 500 gibi başarılı yayın kurumlarının hazırladığı araştırma raporlarında üst sıralarda yer alıyor olmanın gururunu bu yıl da yaşıyoruz. Bu başarıları sekizinci sıraya yükselerek taçlandırdık. Türkiye’nin en büyük 150 şirketinin içinde yer alarak ve Kadooğlu Holding’in gücünü arkamıza alarak 2024’e daha büyük hedeflerle, daha güçlü bir şekilde başlıyoruz. Ekibimizde daha iyisini yapabilecek güç olduğunu gördüm. Biliyoruz ki her mükemmel sonuç, iyi yapılmış bir ekip çalışmasının sonucudur” dedi.

“Kadoil Herkes İçin”

Kadogaz’ın yaygınlaşmasın-da katedilen yolun önemini paylaşan Kadoil Yönetim Kurulu Üyesi Fettah Kadooğlu; son sistem, son teknoloji ile geliştirilmiş taşıt tanıma sistemi Kadomatik’in de istasyonlara kattığı değerden bahsetti. Kadoil’i rakiplerinden ayıran özelliğin herkesin ulaşabileceği bir marka olduğunu vurgulayan Fettah Kadooğlu: “Geldiğimiz noktadan çok mutluyuz. Başarının anahtarının iş birliği olduğunu biliyoruz, bu başarıyı ekibimizle birlikte daha da zirveye taşıyacağız” dedi.

“2024’te Daha Başarılı Projelerle Karşınızda Olacağız”

2023 yılında istasyon sayısını artırmanın yanı sıra daha iyi hizmet sağlayabilme ve mevcut istasyonların gelirini arttırıcı projelere yoğunlaştıklarını belirten Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Alper Karaeminoğulları: “Daha iyi hizmet verebilmek adına istasyonlarımızda sektörün güncel gerekliliklerini yerine getirmeye özen gösterdik. Sadece ticari araç kullanıcılarına yönelik değil, binek araç kullanıcıları için de yeni projeleri hayata geçirdik” ifadelerini kullandı.

“Yarını Anlamak Geçmişi Hatırlamaktan Geçer”

Yarını öngörebilmek için bugünü anlamak ve geçmişi hatırlamak gerektiğini ifade eden Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Duru, makroekonomik görünüm ve sektörel gelişmeler ile ilgili interaktif bir sunum gerçekleştirdi. Analizlerinde müşterinin değerini ve pazar dinamiklerini takip etmenin önemini vurgulayan Duru “Pazardaki konumumuzu ve marka algımızı geliştirmek için, son tüketici odaklı bir rotaya dümen kırdık, geliştirdiğimiz stratejiler ve yaptığımız güçlü iş birlikleri ile bu rotada soluksuz büyümemizi sürdüreceğimize inanıyorum” dedi.

“İyi İş Çıkarmakta Kişisel Motivasyon Da Önemli”

Yatırım hedeflerini belirlerken gözde lokasyonlar ile il ve ilçe merkezlerindeki istasyonları göz önünde bulundurduklarının altını çizen Kadoil Yatırım Müdürü Ozan Okan,

2024 yılı için yeni satış stratejilerini ülkemizin içinde bulunduğu durumu göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiklerini belirtti. Okan, iyi iş çıkartabilmenin sırrının yalnızca yüksek satış yapmak olmadığını, aynı zamanda kişisel motivasyonun ve buna bağlı süreçlerin yönetilmesinin de bununla ilişkili olduğunu dile getirdi.